شرکت وارتان تجارت پارسیان

قیر طـبـیـعـی

قیر طـبـیـعـی

شرکت “وارتان تجارت پارسیان” با در دست داشتن بهترین منابع تامین قیر طبیعی (گیلسونایت و قیر معدنی هم نامیده می شود ) در شهرستان گیلانغرب آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه جهت خرید مستقیم گیلسونایت مصرف کنندگان داخلی (کارخانه های تولید ایزوگام، پالایشگاه های تولید قیر صنعتی و …) و صادرکنندگان در تناژهای مختلف و درجه خاکسترهای متفاوت ( خاکستر ۲ تا ۳۰ درصد) از معادن اعلام می نمایند.

خاکستر (ash) قیر طبیعی نشان دهنده ناخالصی قیر و جز پارامترهای مهم در کیفیت قیرطبیعی است ولی متاسفانه خریدران کم تجربه پس از استعلام قیمت، علت این تفاوت قیمتها را جویا می شوند که پاسخ آنها بسیار ساده است: تفاوت در سایر پارامترهای قیر نظیر: چگالی، کربن، و … که در تعیین کیفیت گیلسونایت بسیار مهم و حائز اهمیت هستند. مطمئنا این موارد در تعیین قیمت آنها نیز دخیل است و به هیچ عنوان نباید این پارامترها را بی اهمیت در نظر گرفت.

 

صادرات قیر طبیعی:

امکان صادرات قیر طبیعی به کشورهای چین، هند، مالزی، گرجستان، ترکیه و … وجود دارد و خریداران محترم برای این منظور باید درخواست رسمی شرکت را به ایمیل info@vtp-co.ir ارسال نمایند.

 

بسته بندی قیر طبیعی:

امکان بسته بندی قیر طبیعی در کیسه های جامبوبگ ۵۰۰ کیلویی، یک تنی و دو تنی و همچنین در صورت خردایش معمولی و میکرونیزه بسته بندی در کیسه های ۴۰ کیلویی لمینت دار وجود دارد.

 

نحوه تحویل قیر طبیعی:
طبق درخواست مشتری، تحویل درب معدن، تحویل درب کارخانه، تحویل در بنادر، تحویل در گمرکات یا بازارچه های مرزی و محل پروژه

 

نحوه پرداخت:
در هنگام تنظیم قرارداد، ۳۰ درصد بعنوان پیش پرداخت اخذ می گردد و ۷۰ درصد باقی مانده در هنگام تحویل کالا که در حدود ۳ تا ۱۰ روز کاری(بستگی به میزان سفارش) بصورت نقدی در هنگام بارگیری به مقصد تسویه خواهد گردید.

گروه تجاری ایران گیلسونایت جهت مشاوره، استعلام قیمت و خرید قیر طبیعی آمادگی خود را اعلام می نماید مصرف کنندگان و صادرکنندگان گرامی، می توانند از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشند:

E-MAIL: INFO@VTP-CO.IR
TEL: 00 918 334 5196